Ile kosztuje Netflix w 2024 roku?

Ile kosztuje Netflix na miesiąc w 2024 roku?

Netflix oferuje w 2024 roku różne plany subskrypcji, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych użytkowników. Każdy z planów różni się jakością obrazu, liczbą urządzeń obsługiwanych jednocześnie oraz możliwością pobierania treści na urządzenia.

Plan Premium

Plan Premium jest najbardziej zaawansowanym i kosztuje 60 zł miesięcznie. Oferuje dostęp do treści w jakości 4K (Ultra HD) + HDR, co zapewnia najwyższą możliwą jakość obrazu i dźwięku, w tym dźwięk 3D (immersyjny). Subskrybenci mogą oglądać filmy i seriale na czterech urządzeniach jednocześnie w ramach jednego gospodarstwa domowego, a treści mogą być pobierane na sześć różnych urządzeń. Plan ten obsługuje szeroki zakres urządzeń, takich jak telewizory, komputery, telefony komórkowe i tablety.

Plan Standard

Plan Standard kosztuje 43 zł miesięcznie i zapewnia dostęp do treści w jakości 1080p (Full HD). Jakość obrazu i dźwięku określana jest jako świetna. Subskrypcja pozwala na oglądanie Netflix na dwóch urządzeniach jednocześnie w ramach jednego gospodarstwa domowego i umożliwia pobieranie treści na dwa urządzenia. Obsługiwane są te same typy urządzeń co w planie Premium.

Plan Podstawowy

Plan Podstawowy jest najtańszą opcją, która wynosi 29 zł miesięcznie. Oferuje jakość obrazu 720p (HD) i jest opisana jako dobra. Umożliwia on oglądanie treści na jednym urządzeniu w danym momencie oraz pobieranie na jedno urządzenie. Tak jak pozostałe plany, obsługuje różnorodność urządzeń, co pozwala na korzystanie z usługi na telewizorze, komputerze, telefonie komórkowym i tablecie.

Dodatkowe informacje

Dostępność materiałów w poszczególnych rozdzielczościach zależy od prędkości i jakości połączenia internetowego oraz możliwości technicznych używanego urządzenia. Nie wszystkie materiały są dostępne we wszystkich rozdzielczościach. Ważne jest, by subskrybenci korzystali z planu w ramach jednego gospodarstwa domowego, zgodnie z regulaminem Netflix.

Czym się różni Netflix premium od zwykłego?

Netflix Premium oferuje znacznie więcej możliwości niż zwykły plan, w tym wyższą jakość obrazu i większą liczbę urządzeń. W ramach planu Premium użytkownicy mają dostęp do treści w rozdzielczości 4K Ultra HD oraz HDR, co gwarantuje najlepszą możliwą jakość obrazu i dźwięku, w tym dźwięk 3D. Dodatkowo, subskrypcja pozwala na jednoczesne oglądanie na czterech urządzeniach w obrębie jednego gospodarstwa domowego oraz umożliwia pobieranie treści na sześć różnych urządzeń. W porównaniu, standardowy plan oferuje treści w jakości 1080p i możliwość oglądania na dwóch urządzeniach.

Współdzielenie konta Netflix

Netflix zezwala na współdzielenie konta tylko między osobami mieszkającymi w tym samym gospodarstwie domowym. Użytkownicy mieszkający poza gospodarstwem domowym właściciela konta muszą założyć własne konto, aby korzystać z usług. Dla planów Standard i Premium w wielu krajach istnieje możliwość dodania dodatkowego użytkownika spoza gospodarstwa domowego. Właściciel konta musi najpierw zakupić miejsce dla nowego użytkownika, a następnie może zaprosić tę osobę do skorzystania z dodanego miejsca. Dodatkowy użytkownik musi aktywować swoje konto w tym samym kraju, co właściciel głównego konta. Istnieje opcja przeniesienia profilu z istniejącego konta, co obejmuje rekomendacje, historię oglądania, zapisane ustawienia i inne dane. Warto zauważyć, że nie można dodawać dodatkowych użytkowników do kont z reklamami ani tych rozliczanych przez osoby trzecie.

Kliknij i oceń artykuł!
[Total: 1 Average: 5]

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.