Zakupy Growe #11
Home KĄCIK KOLEKCJONERSKI Zakupy Growe #11

Zakupy Growe #11

Cross-Play

Dokładnie dzisiaj wypada roczek dla Crossa, nie pozabijaliśmy się, Gomlin nie musiał uciekać jeszcze za granicę z milionami zarobionymi na tej hobbystycznej stronce, więc zdrówko! Tymczasem zapraszamy na następne zakupy growe!


#Pchan

Witam !!!

W tym miesiącu obyło się bez jakichkolwiek szaleństw, i tak na dobrą sprawę wpadł mi tylko jeden tytuł, ALE JAKI!!!! W sumie do końca nie wiedziałem czy dostanę to co zamawiałem, bo Nintendo lubi ostatnio Czechom obcinać ilości, i to przed samą premierą, ale sklep dał radę i mogę cieszyć oczy… (ponoć w marketach leży kolekcjonerka na legalu, powtórka z rozrywki – przyp. ndl).
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (edycja kolekcjonerska) -… grą w przepięknym wydaniu kolekcjonerskim, która w sumie swoje kosztowała, ale dla takiego fana serii jak ja to nie było przeszkodą. Szczególnie gdy wcześniej na to cudo odłożyło się kasę, i tylko modliło bym się załapał na swój egzemplarz. Co do gry, to zapewne każdemu szanującemu się fanowi jrpg’ów nie trzeba jej przedstawiać, bo jest to monumentalny rpg, z wciągającą fabułą, który zatrzyma Cię na dobre ponad 100 godzin. Choć w moim przypadku będzie tego więcej, tym bardziej jak weźmie się pod uwagę, że oryginał na Wii zaliczyłem po bagatela 278 godzinach, robiąc w nim dosłownie wszystko (przynajmniej tak myślę:).
I to by było na tyle z mojej strony.
Pozdrawiam.

#ndl

U mnie wpadło dosyć sporo dobroci, ale do rzeczy. Na PS2 dwie gry brakujące do ogrania od Konami w postaci brakującej Vanii i intrygującego slashera o tytule NanoBreaker. W końcu dorwałem Kuon!!!! Ale w wersji japońskiej, której klimatu w przypadku okładki jak i wydania nie jestem w stanie odmówić. Oprócz tego Jana podesłał mi 3 mniejsze sztosiki, 2 zajebiste celowniczki na szynach od Namco i Extermination, o którym póki co jedynie trochę poczytałem. Wszystko w full kompletach!
W pace były jeszcze 3 tytuły do kolekcji na przemocarnego Deceka, w tym taki killer jak Sonic Adventure 2. Oprócz jeżyka wpadło Blue Stinger i Dead or Alive 2. Łowy w przypadku DC uznaję za udane!
Z nowości, a przynajmniej z nowych platform dotarła paczka z Silver Case, remasterem giereczki od szalonego Sudy, która na pewno na czasie będzie ogrywana/oczytywana, bo to VN. No i premiera miesiąca, którą po prostu musiałem dorwać, bo mam słabość do tego tytułu jak i całego uniwersum. Będzie pizganens! Shulk!!! Wracamy na pełnej!!! Szykuj Monado!!!
Na sam koniec, kilka sztosów z strony Ninny, w końcu dzięki Złemuziomkowi udało się dorwać wydanie GBA sp w wersji limitowanej, zeldowej. Pięknie się prezentuje muszę wam przyznać i będzie grane, a na start oprócz niedawno wyłapanej dzięki Dajzowi Arii of sorrow udało się dokoptować te o to trzy gierki w kompletach, za Eggo Manię dzięki Jana!

#Iron

Hej. Dorzucam swoje zakupy z małym opóźnieniem. No ale lepiej późno, niż wcale. U mnie dominowały gry na PS2, ale jest też coś na inne konsole Sony. Enjoy.
Klasyki PS2, cebula na PS4 i Mirror’s Edge na PS3, choć grałem w niego też na Xboxie i na… ehm innych platformach. Większość dawno ograna, ale w tym miesiącu miałem sentymentalne jazdy, wiec pomyślałem — czemu nie. Snake i Zone fazy Kojimbo do tego parkour i stary Burnout, ciekawy mix. W SC3 świetna muzyka, która przypomniała mi dawne czasy kanapowego multi, więc było warto. Póki co mam kilka tekstów do zrobienia i Cross-Play jedzie dalej. Propsy i kudosy dla wszystkich odwiedzających, ale i całej redakcji za poświęcony czas i dobrą zabawę. To wszystko z mojej strony, miłego dnia.

Na koniec, dziękujemy wszystkim wam za wkład w CP przez ten rok oraz za każdy komentarz pod tekstami, czy pomoc w tworzeniu materiałów! Zapraszamy również do nowej możliwości, uruchomionej na stronie w postaci Archiwum tekstów, Tom przygotował nawet do każdego z miesięcy piękne okładki i tym co lubią przeglądać magazyny growe powinno się spodobać! Pozdrawiamy.

 

Polecamy również:

Nynek to koci pupil Cross-Play. Stronka korzysta z whiskasa, czy nakarmisz Nynka? Nakarm Nynka Przeczytaj więcej o polityce prywatności