Home MINI SERIE
Cross-Play

 

Tom

Złota Piątka

Każdy szanujący się gracz z pewnością miał do czynienia z Złotą Piątką na Pegasusa, jako tej idealnej kompilacji gier Codemasters zapakowane w żółty kartridż, którego nie trzeba było przedmuchiwać aby zadziałał, w porównaniu do ,,ruskich” przeróbek.

PRZEJDŹ

Ndl

Bitki chodzone

Beat’em upy, gatunek gier wideo zrzucony w odmęty zamkniętego na klucz zapomnianego domostwa. Dla mnie od dziecka kojarzący się z kinem kopanym (tak nazywałem filmy sensacyjne, ze względu na niesamowitą ilość scen w tychże z ciosami wyprowadzanymi nogą).

PRZEJDŹ

Lotheneil

Backlogowy Stryszek

Dzień dobry państwu. Jestem Lotheneil i mam problemy z backlogiem. Urosło mu się do niebotycznych rozmiarów, więc właśnie postanowiłam się z nim rozprawić. Czy uda mi się z nim wygrać, czy też kolejne wyprzedaże pogrążą mnie całkowicie? Zostańcie ze mną.

PRZEJDŹ

 

Astarell

Atelierowo

Alchemia najprościej rzecz ujmując to po prostu zamiana jednej rzeczy w drugą, przy pomocy istniejących praw natury. Nazwa wprawdzie pochodzi z arabskiego al-chimija, ale sztuką tą parali się już starożytni Egipcjanie i Grecy, a bliżej naszych czasów miastem, gdzie żyło najwięcej alchemików była czeska Praga.

PRZEJDŹ

 

 

Listy z Leftherian

Cześć, postanowiłem wystartować ze swoim małym cyklem, w którym mam zamiar poruszać to co mi się podoba lub nie w naszym grajdole. Znajdziecie tu zdrowy rozsądek i zdrowe podejście do poruszanej tematyki połączonej z mam nadzieję ciekawymi przemyśleniami i spostrzeżeniami.

PRZEJDŹ

Nynek to koci pupil Cross-Play. Stronka korzysta z whiskasa, czy nakarmisz Nynka? Nakarm Nynka Przeczytaj więcej o polityce prywatności