Home O NAS crossplay 3.0
TomWitajcie na niezależnej stronie poświęconej grom wideo, znajdziecie tutaj teksty w luźnym stylu i z humorem nt. szeroko pojętego gamingu. Gramy multigeneracyjnie i konsolowo, więc spodziewajcie się wpisów o grach od 8 bitowców po najnowsze generacje. Każdy z ekipy ma bzika na punkcie gierkowania, co mamy nadzieję znajdzie potwierdzenie również w naszych wypocinach. Nie jesteśmy profesjonalistami, nie mamy deadline’ów, nie piszemy nic na szybko, byle było. Celem naszego projektu była próba stworzenia na wskroś konsolowej strony z duszą i klimatem, w której nawet recenzje nie są takie jak wszędzie. Każdy tekst staramy się dopieścić i mimo, że w historii internetów znajdziecie już jakiś wpis na innych stronach o danej grze, którą przyjęliśmy na ruszt, to możecie być pewni, że nikt nie podszedł do tego w taki sposób jak u nas! Miłego przeglądania i czytania.

Pozdrawiamy

Cross-Play

Ekipa Crossplay

Naczelny
Gomlin
Normik, który gra od gówniarza. Wróbelki ćwierkają, że zajmuje stanowisko Naczelnego na tym grajdołku.
Redaktor
Ajron
Wszechstronne zainteresowania w tym także gry. Mógłby wiele osiągnąć, ale nie uznaje hierarchii wartości świata
Redaktor
Tom
Recenzent-man „10 tysięcy znaków na tekst to minimum”.W punkt opisuje wrażenia płynące z elektronicznej rozgrywki.
Redaktor
Persefona
Graczka z krwi i kości. Lubi pisać recenzje i grać w crapy, aby później nazywać je gównami. Znana z mema ''skopojnie''.
Redaktor
Astarell
Były recenzent na PS Site, pisze recki dla PPE.pl. Uwielbia japońskie gry RPG, japońską animację, strategie i książkową fantastykę.
Redaktor
Chrno
Udzielał się na różnych stronach jak Świat Nintendo, Retroage. Obecnie lubuje się w platformówkach oraz przygodówkach.
Redaktor
Pchan
„Muszę się zastonowić”. Zakochany we wszelakiej japońszczyźnie i grach Nintendo oraz Segi.Ma fioła na punkcie The Legend of Zelda i serii Xenoblade.
Informatyk
Nocny Misiek
Skacze z kwiatka na kwiatek: jednego dnia masakruje armie w Warhammerze, drugiego zwiedza loch w jRPG, trzeciego strzela do mutantów.
zdobywca glitchy
Odblokuj postać
Zabójca skaczących żelków
Odblokuj postać
egzorcysta crapów
Odblokuj postać
Indyczy łowca
Odblokuj postać

Nynek to koci pupil Cross-Play. Stronka korzysta z whiskasa, czy nakarmisz Nynka? Nakarm Nynka Przeczytaj więcej o polityce prywatności